Autodoprava

AUTODOPRAVA

Naše pobočka v Praze 8 zajišťuje nákladní autodopravu i přepravu všech typů zboží vlastními vozidly. Zajišťujeme přepravu zboží od překladišť a skladů přes spedici až po kompletní dodávky na místo určení. Provádíme odvoz písku, suti, odpadů a převoz zboží.

Vozový a strojový park uspokojí požadavky nejen velkých stavebních firem, ale i drobných stavebníků. Přepravu zajišťujeme pomocí sklápěček, jeřábů, hydraulické ruky, dalších speciálních strojů. K dispozici máme také valníky a kontejnery, sklápěče, návěsy a další zemní stroje a speciální stroje. Zajišťujeme odvoz sutě, zeminy a komunálního odpadu, dovoz štěrku, písku, betonu a stavebního materiálu.

STAVEBNÍ PRÁCE

Dále nabízíme kompletní zemní a stavební práce. Zajišťujeme terénní úpravy zahrad, hřišť a také parkovišť. Provádíme výkopy základů, bazénů, vodovodů, kabelů, nakládky sutin a zeminy, zásypy výkopů, přípravy podloží pro komunikace, úklid vozovek hydraulickým koštětem, výkopy do 1,8 m apod. Po dohodě provádíme práce s bouracím kladivem a vrtací soupravou do průměru 30 cm. Naším regionem je Praha a Středočeský kraj, ale v našich silách je vyhovět i v jiných regionech naší země.